Що таке функція Respin в ігрових автоматах і як її правильно використовувати

Ігрові автомати загалом відомі тим, що не дають гравцям другі шанси. Від гемблерів часто відвертається удача, інколи часто за крок від омріяного виграшу і не вистачає лише одного символу щоб зірвати джекпот. Розробники для таких випадків створили кнопку Respin. Дана клавіша дозволяє перезапустити одну з котушок на автоматі за окрему плату. Ця сума змінюється залежно від розміру потенційного виграшу і доступна неодноразово. Так як функція респін є платна, вона ніяк не впливає на розмір джекпоту, відсоток RTP і інші властивості автомату.

Важкі рішення, але потенційно великі винагороди

Функція респін корисна для тих гемблерів, що прийшли вигравати і на кону стоїть велика сума. Навіть при запуску додаткового оберту, немає гарантій, що лінія складеться. Оскільки ця функція використовує змінні ціни, вона передбачає приймання непростих рішень, які змусять задуматися про те, наскільки ви хочете використовувати свої гроші. Коли з’явиться шанс на великий джекпот, у вас точно появиться спокуса платити додатково за ще один шанс. Але чи справді ви хочете витратити сотні, намагаючись виграти? Такі дилеми роблять азартні ігри більш захоплюючими і додають адреналіну.

З іншого боку, ця функція не пропонує багато для гравців, які люблять грати в безпеці та уникати великих ризиків. Проте, вас ніхто не змушує запускати додаткові оберти. Якщо ви не ризикова людина, то єдина втрата для вас це відсутність досвіду запуску respin.

Функція, що з’являється в інших іграх

На даний момент не всі слоти мають вбудовану функцію респіну, але, ситуація поступово змінюється. Розробники компанії Microgaming перші почали забезпечувати свої слоти можливістю Respin і практично у всіх вона уже є. Решта розробників теж активно додає таку можливість до азартних автоматів, тому витрачати багато часу у пошуках слота з даною функцією не прийдеться.

Незалежно від того, ризикова людина ви, чи ні, на нашу думку, спробувати функцію Respin потрібно. Як мінімум, для того, щоб зрозуміти як вона працює і чи або як буде корисна у майбутньому. Запускати її можна у будь-який час — не потрібно чекати “дорогої” лінії, щоб запустити додатковий оберт. Можливо, саме вона стане тим ключем, шо відкриє двері до казкових багатств!